Regulamin

 1. Doba „hotelowa” rozpoczyna się o godzinie 14:oo a kończy o godzinie 10:oo ( inne godz. wyjazdu oraz przyjazd po 21:oo należy uzgodnić )
 2. Gwarancją rezerwacji jest wpłata 50% zadatku z całości pobytu (nie mniej niż 100zł wartości rezerwacji).
 3. Rezerwację pokoju uzgadniamy telefonicznie lub e-mailem.
 4. Dopłata za późne zameldowanie – 40 PLN / 10 EURO
 5. Opłata klimatyczna w wysokości 2.50 zł od osoby/doba nie jest wliczona.
 6. Opłatę za pobyt, zgodnie z ustalonym przez Państwa terminem pobytu, należy uregulować w dniu przyjazdu i nie podlega ona zwrotowi w przypadku wcześniejszego wyjazdu.
 7. Przy pobytach krótszych niŜ 3 doby (weekendy), prosimy o wpłatę całości kwoty pobytu.
 8. Obecnie nie prowadzimy wyŜywienia. Do dyspozycji gości jest Ŝelazko i deska do prasowania na półpiętrze, kuchnia ogólnodostępna w drugim budynku.
 9. Każdy pokój wyposażony jest w odbiornik TV-LCD, lodówkę, parawan i koc na plażę.
 1. Cisza nocna obowiązuje od godz. 22.oo – 6.oo Każdy z Gości otrzymuje wraz z kluczem do pokoju również klucz do drzwi wejściowych – prosimy o zamykanie ich za sobą podczas całego pobytu.
 2. Klient może wprowadzać swoich gości na teren obiektu lub pokoju, tylko po uprzednim uzyskaniu zgody właściciela domu i w granicach czasowych określonych tą zgodą.
 3. W naszych pokojach obowiązuje zakaz palenia papierosów
 4. Parking bezpłatny – niestrzeżony. Właściciel terenu nie ponosi odpowiedzialności za pozostawione pojazdy ani znajdujące się w nich mienie.
 5. Nie odpowiadamy za pozostawione w pokoju noclegowym mienie klienta. Przedmioty wartościowe prosimy nosić przy sobie
 6. Zachowanie gości korzystających z usług naszego obiektu nie powinno zakłócać spokojnego pobytu innych gości, właściciel może odmówić dalszego świadczenia usług osobie, która narusza te zasadę.
 7. Świadczymy usługi zgodnie ze swoją kategorią. Reklamacje składane w dniu wyjazdu lub po wyjeździe nie będą rozpatrywane.
 8. Uwaga!!! Nie przyjmujemy gości ze zwierzętami Telefony kontaktowe: TEL: 881 32 11 73 E-mail: info@sand-wladyslawowo.pl