Witamy na naszej stronie

pokoje i apartamenty - noclegi we Władysławowie

Władysławowo to nadmorska miejscowość turystyczna położona między zatoką Pucką a morzem Bałtyckim. Stanowi początek nasady półwyspu helskiego. Władysławowo jest położone blisko Trójmiasta (ok. 45km do Gdyni). Łatwy dojazd sprawia iż do Władysławowa co roku przyjeżdża ponad 250.000 osób, na urlop, wczasy, wypoczynek nad morzem.

Władysławowo to przede wszystkim wspaniałe miejsce do odpoczynku i zabawy. W najbliższej okolicy miasta są 2 plaże (okalają port rybacki). W sezonie mnóstwo jest punktów gastronomicznych i barów, pubów i miejsc imprez masowych. Każdy znajdzie tutaj coś atrakcyjnego dla siebie.

Sand Residence i Sand Apartments to dwa obiekty, które oferują noclegi apartamentach rodzinnych dla 4 osób (27-38m2) i w pokojach dla 2 osób (12-16m2) – standard jak pensjonat z kategoryzacją na 2*.

Ponieważ Władysławowo w sezonie tętni życiem, jest gwarne, głośne, na pewno docenicie Państwo naszą lokalizację, właśnie z dala od tego zgiełku. Otaczająca cisza sprawia, iż spać można spokojnie przy otwartych oknach. Do centrum (ok. 1km) czy plaży (ok. 1,6km) spacerem można dojść w max. 20-25min. Dla aktywnych przygotowaliśmy także rowery, z których można korzystać za dodatkową opłatą.