Lokalizacja i Dojazd

SAND Residence położony jest w nowobudowanej, cichej, willowo-pensjonatowej dzielnicy Władysławowa.

Największym atutem naszej lokalizacji jest cicha okolica, nieduża odległość od centrum oraz plaży (15-20 min spacerkiem).

Serdecznie zapraszamy!

dojazd

Dojazd samochodem


Osoby zmotoryzowane najłatwiej dotrą do nas drogą z Redy kierując się na Puck - Władysławowo (droga nr 216). Po minięciu stacji Orlen należy jechać ok. 500m główną drogą (ulica Gdańska) i przy pierwszych zabudowaniach zjechać na pas do skrętu w lewo (zjazd w ulicę Droga Chłapowska). Po przejechaniu dalszych 300m dotrą Państwo do przejazdu kolejowego. Tuż za nim po lewej stronie znajduje się droga polna utwardzona do naszej Rezydencji.

Dojazd PKP lub PKS

Osoby nie posiadające samochodu mogą dojechać do Władysławowa autobusem komunikacji PKS z Gdyni lub koleją.

Po wyjściu z budynku stacji (mając ją za plecami) kierujemy się w prawo wzdłuż torów (ul. Towarowa). Po lewej stronie miniemy dworzec PKS, Pocztę oraz komisariat Policji. Następnie należy przejść przez tory i po 60m skręcić przed sklepem Plus w lewo (idąc dalej ulicą Żwirową). Następnie należy skręcić w drugą ulicę w lewo (ul. Młyńska) i iść aż do końca.

Na skrzyżowaniu ulicz Młyńskiej oraz Drogi Chałpowskiej, na wprost jest wejście na gruntową drogę (ul. Modrzewskiego). Po przejściu ok. 80m skręcamy w lewo w ulicę Marii Dąbrowskiej. Są Państwo na miejscu! Jeżeli będzie taka potrzeba możemy w miarę możliwości Państwa odebrać ze stacji.

Serdecznie zapraszamy!
 

D.E.Chrzanowscy
ul. Marii Dąbrowskiej 9, 84-120 Władysławowo

Współrzędne GPS: 54°47' 2.1"N ; 18°23' 54.8"E

Władysławowo

ładowanie mapy - proszę czekać...

Sand Residence Władysławowo 54.784129, 18.398162 Sand Residence Władysławowo ul. M. Dąbrowskiej 9, Władysławowo Email: info@sand-wladyslawowo.pl Telefon: (+48) 881 32 11 73